ENQUÊTE CORONABELEID IN DE PROCESINDUSTRIE

Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: ENQUÊTE CORONABELEID IN DE PROCESINDUSTRIE

1 jaar later – Hoe gaat het nu?

Vorig jaar hebben we middels een enquête de impact van de coronacrisis onder onze leden en de gehele procesindustrie onderzocht. Nu, een jaar later, zouden wij graag willen kijken hoe het er nu met de branche voor staat met betrekking tot de coronacrisis.

Ook indien u vorig jaar niet heeft deelgenomen aan de enquête is uw informatie van groot belang. Indien gewenst kunt u een rapportage ontvangen waarin een vergelijking wordt gemaakt tussen de invloed van de coronacrisis op de procesindustrie in medio 2020 en medio 2021.

Invullen is binnen enkele minuten gedaan.

Ga naar enquête icon.arrow--dark

Geschreven door

Machevo & Bulk vereniging

Machevo & Bulk Vereniging is dé netwerkvereniging voor toeleveranciers aan de procesindustrie. Onze leden zijn gespecialiseerd in proces installaties, proces automatisering en engineering. Naast belangenbehartiging worden beurzen en congressen georganiseerd... Lees meer