ZenPure en HITMA Filtratie werken samen

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: ZenPure en HITMA Filtratie werken samen

Per 1 januari 2014 werken HITMA Filtratie en de Amerikaanse filterfabrikant ZenPure Corporation samen. HITMA Filtratie vertegenwoordigt het volledige pakket filtratie- en purificatieproducten van ZenPure in de Benelux.

Voedingsindustrie en (bio)farmacie
ZenPure ontwikkelt en produceert hoogwaardige filtratie- en purificatieproducten en speciale membranen voor o.a. de (bio)farmacie en voedingsindustrie. De producten worden vervaardigd in een klasse 10.000 cleanroomomgeving met volledige traceerbare materialen en conform de geldende kwaliteitseisen.

Het ZenPure-assortiment omvat:
•capsules
•mini cartridges
•cartridges
•speciale filters
•disc filters
•zakkenfilters
•filterhuizen

Door de samenwerking met ZenPure is HITMA Filtratie in staat een completer pakket filtratie-oplossingen te bieden voor uiteenlopende filtratietoepassingen, eventueel in combinatie met single-use systemen van HITMA UltraPure.

Meer zien icon.arrow--dark

Geschreven door

Logo van:ZenPure en HITMA Filtratie werken samen

Hitma B.V.

Wij geloven in `zaken doen met mensen, niet met bedrijven`. Daarmee bedoelen we dat onze klanten snel, intensief en persoonlijk contact krijgen met de juiste specialist. Ook wanneer je al... Lees meer