Inrada introduceert de nieuwe JRPH drukregelaar van Low Flow Valve. De regelaar heeft een grootte van DN8 en is leverbaar met NPT/BSP-, flens- of lasaansluitingen. De JRPH is geschikt voor toepassingen tot 700 bar (de maximale dP bedraagt 207 bar). Er zijn 4 set point bereiken beschikbaar:
0 – 100 bar
0 – 175 bar
0 – 350 bar
0 – 650 bar
Doordat de regelaar een (zachte) zittingafdichting van PEEK of KEL-F heeft, voldoet hij aan een lekklasse volgens de ANSI class VI norm. De beschikbare Cv’s zijn 0.07 en 0.03.
De JRPH is geheel uitgevoerd in rvs 316L en is verkrijgbaar met verschillende hoogwaardige afdichtingen zoals EPDM en Viton. Daardoor is de JRPH geschikt voor een veelvoud aan verschillende gasvormige en vloeibare media.
Optioneel kan de JRPH uitgevoerd worden met een instelbare ontluchtingsaansluiting en/of met 2 manometers, voor de inlaatdruk en de ingestelde setpointdruk. Tevens is een montageflens voor paneelmontage beschikbaar.