Sinds geruime tijd brengt van Wijk & Boerma Pompen een productcatalogus uit en sinds eind 2011 kunnen wij met trots zeggen dat er een vernieuwde versie is uitgekomen. Wij zullen de komende jaren onze relaties verblijden met dit mooie boek.
Het 304 pagina’s tellende boek omvat alle facetten van de onderneming. Het boek vangt aan met een historisch gedeelte. De onderneming is namelijk al 105 jaar oud en begon in 1907 met het verkopen van machinekamerbehoeften.
Na het historische gedeelte komt de stille kracht van de organisatie aan bod. Meerdere werknemers vertellen wat hun werkzaamheden zijn en hoe zij bijdragen aan de tevredenheid van onze klanten.
De kern van het boek gaat over kennis. Het gaat over de kennis van de pomptechniek gevolgd door alle pompprincipes en modellen die bij van Wijk & Boerma Pompen worden verkocht. Per pompprincipe wordt het werkingsprincipe duidelijk toegelicht. Daarnaast wordt er onder andere aandacht geschonken aan eventuele asafdichtingen, kenmerken, viscositeiten, materiaalkeuzes en toepassingsgebieden.
Het boek sluit af met een informatief gedeelte over de Technical Support gevolgd door de Public Relations. Het boek wordt afgesloten met zeer handige tools.
Indien u interesse heeft in dit boek, neemt u dan contact op met H. de Groot, Marketing Manager van Van Wijk & Boerma Pompen. Bijvoorbeeld via de email-link hieronder. Wie weet bent u dan binnenkort zelf de eigenaar van dit mooie stukje vakmanschap.