Nieuw bij ERIKS: vernieuwde Viton® Spons

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: Nieuw bij ERIKS: vernieuwde Viton® Spons

Viton® Spons is bij ERIKS nu verkrijgbaar in een verbeterde versie. Door optimalisering van de productiemogelijkheden en -omstandigheden is het sponsrubber nog veelzijdiger, vormvaster en duurzamer geworden. Daarmee levert ERIKS de beste Viton® Spons die in de markt te verkrijgen is.

Viton® Spons is een opencellige sponsrubber in hoge dichtheid met gesloten huid. Het materiaal is bijzonder goed bestand tegen de meeste chemicaliën, met een temperatuurbestendigheid van -25° tot +200°C. De met extrusie vervaardigde profielen waren altijd al leverbaar in ronde, vierkante en rechthoekige uitvoering. Nieuw is dat er nu meer vormen beschikbaar zijn, zoals U-profielen en P-profielen. De vormvastheid is ook beter: rechthoekig is nu daadwerkelijk rechthoekig.

Legio voordelen
Maar er zijn nog meer voordelen: het materiaal heeft een lagere hardheid gekregen en de afmetingen zijn nauwkeuriger. Door een verbeterde compressiesetwaarde is ook de standtijd verbeterd, en is het product dus duurzamer. En, heel belangrijk: ERIKS kan het materiaal als profiel leveren, maar ook als volledig eindproduct. Denk hierbij bijvoorbeeld aan gelaste ramen, inclusief chemisch- en temperatuurbestendige las.

Ook voor kleine afnames
Viton® Spons is in elke gewenste afmeting verkrijgbaar en is al geschikt voor afnames vanaf 10 meter.

Lees meer icon.arrow--dark

Geschreven door

Logo van:Nieuw bij ERIKS: vernieuwde Viton® Spons

ERIKS bv

ERIKS Nederland ERIKS is een gespecialiseerde industriële dienstverlener. Wij helpen onze klanten bij het optimaliseren en ontwikkelen van productielijnen, componenten, machines en industriële projecten. ERIKS’ product- en applicatiekennis, engineering expertise,... Lees meer