Memosens CCS50D chloordioxide sensor

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
30 bekeken Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: Memosens CCS50D chloordioxide sensor

Endress+Hauser start met de eerste desinfectie sensor van het nieuwe platform. De Memosens CCS50D chloordioxide sensor helpt bij een efficiënte en betrouwbare desinfectie van (onder andere) was-, spoel-, koel- en proceswater.

Desinfectie van water en procesonderdelen is een belangrijke processtap in allerlei industrieën en toepassingen. Het voordeel van chloordioxide ten opzichte van vrij-chloor is bijvoorbeeld de pH-onafhankelijkheid maar ook het feit dat een biofilm niet alleen gedood wordt, maar zelfs volledig wordt afgebroken. Zo worden zelfs de sporen afgebroken waardoor het opnieuw groeien van de bacteriecultuur sterk wordt tegengegaan.

Geen vervuiling meer op het membraan
De Memosens CCS50D chloordioxide sensor is voorzien van een bol membraan, gemaakt van hoogwaardig PVDF kunststof dat zeer bestendig is tegen vervuiling. Dankzij het ultrasoon gelaste membraan op de sensorkop is lekkage een probleem uit het verleden. Dit zorgt er voor dat de sensor maar eens per jaar gekalibreerd moet worden. En het mooie is: dankzij de Memosens technologie is de sensor af fabriek al gekalibreerd en dus direct gebruiksklaar.

Minimaliseer waterverlies tijdens meting
De Memosens CCS50D sensor wordt veelal geplaatst in het, tevens nieuwe doorstroomarmatuur Flowfit CCA151. Dit doorstroomarmatuur heeft slechts een doorstroming van 5 liter/uur nodig. Zo wordt het waterverbruik sterk geminimaliseerd.

Meer zien icon.arrow--dark

Geschreven door

Logo van:Memosens CCS50D chloordioxide sensor

Endress+Hauser Nederland

Endress+Hauser Endress+Hauser is een toonaangevende, wereldwijd opererende leverancier van oplossingen op het gebied van procesautomatisering. Onze producten bieden een uitstekende prijs-prestatieverhouding en de dienstverlening staat op een ongekend hoog niveau.... Lees meer