Intercontrol heeft in de veilinghallen van Aalsmeer 26 inpaklijnen toegerust met large displays (10 cm hoog LED) van Red Lion.
Bij de verwerking van bloemen wordt op alle lijnen de productiesnelheid en de productiehoeveelheid bijgehouden. Alle meetpunten kunnen door middel van een interface verbonden worden aan het centrale computersysteem. Hierdoor wordt het mogelijk om per dag een overzicht weer te geven en te presenteren.
De displays hebben een universele ingang en kunnen door verschillende sensoren of opnemers aangestuurd worden. Bestaande productielijnen kunnen eenvoudig op dit systeem worden aangesloten. Tevens kan de uitgang van de display serieel aangesloten worden waardoor er maar één kabeltje door de productie hal loopt. Voor kleine installaties is er vanuit de display ook een relaisuitgang beschikbaar. Verder kunnen de displays met een extern signaal gereset worden.
Technische kenmerken:
•Groot display tot 10 CM hoge LED
•Leverbaar tot 6- digits
•Seriële interface
•Universele voeding
•Universele user input