Georg Schunemann-Bernoulli filters zonder proces-onderbreking

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
39 bekeken Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: Georg Schunemann-Bernoulli filters zonder proces-onderbreking

Ongeacht of het is bij de filtratie van agressieve vloeistoffen, desalination, industriele processen of koelwater bij energie opwekking de F450 voldoet altijd aan zijn verwachtingen. Het systeem beschermt warmte wisselaars, en andere downstream procescomponenten tegen verstopping en vervuiling. Het beschermt evenzo tegen de negatieve effecten EPS fenomeen (extracellular polymeric substances). Het intelligente gebruik van het Bernoulli principe bij het automatisch reinigen garanderen een significant langere levensduur van het filter.

`Made to order` oplossingen
SAB`s F450 filters worden gebouwd op klantspecificatie door het gebruik van een verscheidenheid aan materialen voor behuizing en de internals.Nominale diameters tot DN800, en de posities en aantal aansluitingen kunnen worden aangepast aan de specifieke facility.

De F450 `at a glance`
– werkdruk vanaf 0,6 bar tijdens filtratie en reiniging
– geen verstopping of vervuiling door destructie van larven
– intelligente afstandbesturing mogelijk
– standaard mesh sizes van 150mu tot 10 mm (fijner op aanvraag)
– behuizing uit staal, roestvrij staal, GFR, marine brons,super duplex, monel
– lage onderhoudskosten en minimale downtime
– reinigingsproces gecontroleerd door tijd of drukverschil
– nominale afmetingen tot DN800
– flow rates tot 8000m3/h
– ASME/ATEX

Geschreven door

Scherzinger Pumpen GmbH&Co KG

We are your, DYNAMIC, Flexible and experienced Problem solver. We develop and produce your Individual, Precise and High quality pump system. Sinds 1937 ontwikkeld en produceert Scherzinger Pumpen hoogwaardige tandwielpompen.voor... Lees meer