De processystemen worden in 3D ontworpen | Foto: WESSELINK - Filters | Units | Process
Van messing gieten tot eiwitextractie voor functionele en nieuwe voedingsmiddelen. Al 150 jaar ontwikkelt Handtmann nieuwe technieken en ideeën voor innovatieve processen. Een logisch gevolg voor ons, maar waarschijnlijk verrassend voor jou.
Of heb je ooit een afsluiterfabrikant gezien die vleesvervangers produceert?
Planning, productie en installatie van complexe processystemen voor de farmaceutische industrie en biotechnologie met documentatie en kwalificatie.
Scheidingsprocessen: Chromatografie, membraanfiltratie, precipitatiesysteem; bereidingstechnieken en bufferproductie voor hygiënische en steriele oplossingen CIP/SIP-systemen; opslag en distributie van hoogzuivere media en hoogzuivere gassen.
De processystemen worden in 3D ontworpen, rekening houdend met efficiëntie, productzuiverheid en de geldende voorschriften, en worden individueel ontworpen om aan de bestaande vereisten te voldoen.