EHEDG congres Hygiënisch bouwen

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
61 bekeken Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: EHEDG congres Hygiënisch bouwen

EHEDG Nederland presenteert op 3 november de nieuwe richtlijn Hygiënisch Bouwen. Dat gebeurt tijdens een congres in Apeldoorn.

Op dit congres staat de nieuwe richtlijn centraal. Diverse sprekers gaan in op het toepassen ervan in de praktijk. Wat is de uitdaging om een hygiënische ruimte te verbouwen?

Veiligheidsaspecten
Tevens zal de hygiënische stand der techniek voor verschillende gebouwcomponenten worden toegelicht, zoals de vloer, de afwatering, de wanden en plafonds en de luchtbehandeling. Ook wordt aandacht besteed aan veiligheidsaspecten, zoals het plaatsen van brandblussers en BHV-apparatuur in een zone met Hoge Hygiëne-eisen.

Tenslotte wordt vanuit de optiek van een voedingsmiddelenbedrijf bekeken hoe bouwactiviteiten te combineren zijn met een draaiende fabriek.

EHEDG staat voor European Hygienic Engineering & Design Group. De organisatie houdt zich onder meer bezig met richtlijnen voor en testen van het hygiënisch ontwerp van machines voor de voedingsmiddelenindustrie.

Geschreven door

Burggraaf & Partners B.V.

Burggraaf & Partners is gespecialiseerd in Hygiënisch Ontwerpen t.b.v. Food, Feed, Pharma en Cosmetica: Voor machinebouwer: beoordeling ontwerp (second opinion) Voor producent: beoordeling productieproces (Hygiëne Scan) Volgens: Machine Richtlijn –... Lees meer