Compleet programma RVS besturingskasten bij Montakon

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
Laatste wijziging: 8 mei 2023

Onlangs heeft Montakon een compleet programma aan RVS besturingskasten toegevoegd aan het assortiment.

Deze kasten van het merk Elsteel zijn CSA en Lloyd’s goedgekeurd en voldoen aan protectieklasse IP66. Het gebruikte materiaal is RVS 304 (1.4301) of RVS 316 (1.4404) met een dikte van minimaal 1,5mm. Deze kasten hebben een nat geslepen oppervlak, kunnen eventueel op maat gemaakt worden, zijn snel leverbaar en indien nodig kunnen zij voorzien worden van gaten en/of uitsparingen volgens opgave. Uiteraard zijn deze kasten scherp geprijsd en verkrijgbaar in diverse afmetingen.

Via de externe link kunt u (na inloggen) documentatie downloaden. Staat het gewenste model daar niet tussen dan kunt u altijd een aanvraag sturen. Wij zijn ook graag bereid om u deze RVS besturingskasten persoonlijk te komen tonen binnen uw organisatie.

Meer zien icon.arrow--dark

Geschreven door

Logo van:Compleet programma RVS besturingskasten bij Montakon

Montakon BV

Montakon is sinds 1986 de technische groothandel voor de voedingsmiddelenindustrie. Wij bieden alles voor de specialist onder één dak. Zo hebben wij een breed online assortiment met meer dan 30.000... Lees meer