Als uitbreiding op de reeds bestaande range VEE en VXE kogelkranen heeft FIP nu ook de diameters d75 t/m d110 ontwikkeld. Hiermee is de kogelkranenrange VEE/VXE compleet. De kogelkranen hebben een maximale werkdruk van 16 bar.
Zowel handbediend als geautomatiseerde kranen zijn beschikbaar in deze range.
Naast deze innovatie worden de volgende producten getoond tijdens de beursdagen;
FIP Easyfitsysteem
Met dit unieke, gepatenteerde systeem kunnen wartels van kogelkranen, terugslagkleppen en vlinderkleppen eenvoudig worden aangedraaid, zonder gereedschap. Met het Easyfit labelsysteem creëert u eenvoudig uw eigen unieke kraan.
FIP Easytorque kit: innovatieve tool voor optimaal monteren inschroefdelen en wartels
Bij overmatig aandraaien van de wartels en inschroefdelen kan er teveel spanning op kunststof onderdelen komen te staan. Dit kan tot breuk leiden. Gebruik van het Easytorque-gereedschap voorkomt dit.
Het Easytorque-gereedschap maakt dat installatie van de appendages exact volgens de FIP-fabrieksinstellingen kan worden gerealiseerd. Hiermee komt een zekere verbinding tot stand en behoort foutieve installatie tot het verleden.
Wefatherm PP-R leidingsysteem
Dit systeem is uitermate geschikt voor heet en koud medium transport en is vanwege zijn lage thermische uitzettingscoëfficiënt zeer geliefd bij apparatenbouwers. De unieke keuze voor een grijze variant van het PP-R systeem maakt dat het perfect te combineren is met de afsluiters van FIP. U maakt hier niet alleen een technisch zeer hoogwaardig leidingsysteem mee, maar ook het esthetisch aspect is hiermee gewaarborgd: een unieke sterke combinatie, die Akatherm graag aan u wil presenteren.
FIP: FlowX3 en Chem X3 pakket
Natuurlijk is ook dit pakket wederom aanwezig. De diverse interne verbeteringen zullen met trots gepresenteerd worden.