Van 9 tot en met 11 december vindt de 15de editie plaats van de Elektro Vakbeurs in Hardenberg.
Behalve op stand 646 vindt u ons ook op het SMART Industry plein met de Motortechnologiedemo. Hiermee toont Danfoss de VLT frequentieregelaar die alle standaard motoren in de industrie en gebouwenautomatisering kan besturen.
Ook verzorgen wij samen met itsme ES Elektro op dinsdag 9 december een lezing over SMART Industrial Efficiency.
In samenwerking met de Evenementenhal Hardenberg organiseren wij een lezing voor de industriële professional: ‘Haal winst uit uw SMART regeling; SMART Industrial Efficiciency’.
De Nederlandse industrie verbruikt 40% van alle energie in ons land. Maar liefst 72% daarvan zit in elektromotoren voor onder andere ventilatoren, pompen en compressoren. Energiekosten kunnen dan ook een enorme impact hebben op de kosten van uw productieproces. Én op de hoeveelheid CO2 uitstoot.
Met een frequentieregelaar regelt u uw motor efficiënt. Zo is het mogelijk om tot wel 50% besparing van het normale vermogen te realiseren. De investering kunt u snel terug verdienen, vaak binnen 1 jaar. Tevens zijn er subsidiemogelijkheden, die de investering nog aantrekkelijker maken.
De onderwerpen die tijdens de lezing aan bod komen zijn:
· de aandrijftrein
· op weg naar IE4 motoren
· slapende rijk met frequentieregelingen
· houd rekening met uw harmonische vervorming
Datum : dinsdag 9 december 2014
Tijdstip : 10:30 – 12:30 uur
Locatie : zaal 2
Sprekers : Kees Bolier van Danfoss en Arjen Schutte van itsme Industrial Automation.